Uzdot jautājumu

Pakalpojumu apraksts

 • Metāla lāzergriešana

  Modernie lāzergriešanas darbgaldi ļauj ar augstu precizitāti izgriezt sagataves no 0,5 mm līdz 25,00 mm biezām metāla loksnēm. Precīzas un augstas veiktspējas lāzera iekārtu izmantošana ar CNC un kopā ar citām metālapstrādes iespējām nodrošina iespēju izgatavot ievērojamus produkcijas apjomus īsos termiņos. Iekārtas ļauj atkārtot ģeometriskos parametrus, nodrošinot visaugstāko izmēru precizitāti.

 • Hidroabrazīvā griešana

  Griešana ar augsta spiediena ūdens strūklu neierobežo Klientus apstrādes materiālu izvēlē. Iekārtas ļauj griezt metālu, koku, stiklu, plastmasu, flīzes, akmeni un citus lokšņu materiālus. Hidroabrazīvā (ūdensstrūklas) griešana neietekmē materiāla temperatūru griešanas vietās. Bez tam, dažus materiālus, tādus, kā, piemēram: gumiju, stiklu, akmeni, var griezt tikai tādā veidā. Hidroabrazīvās griešanas darbgaldam ir darbvirsma 2000 mm х 3000 mm un datoru ciparvadība (CNC), kas ļauj sasniegt precizitāti līdz 0,5 mm uz 3 metriem garuma.

 • Lokšņu metāla liekšana

  Darbgaldi nodrošina augstu liekšanas operāciju kvalitāti un uz tiem var ražot sarežģītas detaļas ar minimālām pielaidēm. Plašais instrumentu komplekts ļauj optimāli izpildīt lieces operācijas ar augstu precizitāti. Lieces garums līdz 3 metriem, apstrādājamā metāla biezums – no 0,5 mm līdz 10 mm.

 • Lokšņu metāla perforācija

  Viena no lokšņu metāla apstrādes tehnoloģijām – loksnes presēšanas – caursišanas metode. Lokšņu sagataves, kuru forma nesatur sarežģītas līklīniju konfigurācijas, ātrāk un ekonomiski izdevīgāk ir izgatavot, izmantojot tieši šo metodi. Augstas precizitātes CNC darbgalds ļauj apstrādāt no 0,8 mm līdz 3,2 mm biezu metāla loksni.

 • Virpošanas un frēzēšanas darbi

  Uzņēmums "Metkon" piedāvā dažādu izstrādājumu izgatavošanu, izmantojot virpošanas – frēzēšanas CNC iekārtas. Šie darbgaldi atšķiras ar augstu ražīgumu, precizitāti un drošību. Uz darbgaldiem var izpildīt sekojošus darbu veidus: virpošanas darbus, frēzēšanas darbus, gan krāsaino, gan arī "melno" metālu metālapstrādi (mehāniskā metāla apstrādi), urbšanas darbus, izvirpošanas darbus pēc Klienta rasējumiem. Uz iekārtām var apstrādāt līdz 1000 mm garas, ar diametru līdz 350 mm lielas detaļas ar augstu precizitāti līdz 0,01 mm.

 • Metināšanas darbi

  Uzņēmums "Metkon" izmanto metināšanas iekārtas, kas ļauj sametināt "melnā", nerūsējošā tērauda un alumīnija detaļas un leņķus, metināšanas veidi: TIG, MIG, spiediena kontaktmetināšana.

 • Pulvera pārklājums

  Metāla kontsrukciju pulvera pārklājuma jebkurā RAL skalas krāsā pakalpojumi, izmantojot tikai vispazīstamāko un kvalitātes ziņā sevi pierādījušo ražotāju pulvera krāsas. Uzņēmums "Metkon" piedāvā metāla izstrādājumu – profilu, lokšņu metāla, kā arī jebkādas konfigurācijas nestandarta izstrādājumu - augstas kvalitātes krāsošanu.

Par uzņēmumu

 • Metkon — tas ir moderns, dinamiski augošs ražošanas uzņēmums, kas savus pakalpojumus piedāvā Latvijas, ES un Krievijas teritorijā. Uzņēmums Metkon tika dibināts 1996. gadā. Galvenais darbības virziens – metālapstrāde. Uzņēmuma ražotnēs atrodas vismodernākā iekārtas lokšņu metāla apstrādei, virpošanas un frēzēšanas iekārtas CNC, iekārtas metāla izstrādājumu pulvera pārklāšanai, iekārtas „melnā” metāla, nerūsējošā tērauda un alumīnija izstrādājumu metināšanai. Pieredzes bagāti uzņēmuma inženieri palīdzēs atrast optimālu risinājumu Jūsu pasūtījuma izpildei. Energoefektivitātes pasākumu ieviešana SIA

 • “METKON” ražotnē SIA “METKON” noslēdzis līgumu ar “Attīstības finanšu institūcijas Altum” par finansējuma piekšķiršanu esošu iekārtu nomaiņai pret ievērojami modernāku tehnoloģiju, kurā tiek apvienoti un automatizēti lāzergriešanas un koordinātštancēšanas procesi. Projekta īstenošanas rezultātā tiks samazināts primārās enerģijas gada patēriņš par 140,24 MWh, kā arī nodrošināts siltumnīcefekta gāzu samazinājums 6,11 CO2 ekvivalenta tonnu apmērā. Projekta kopējās izmaksas: 1 100 000 EUR, bet Atveseļošanās fonda (AF) finansējums sastāda EUR 319 127,62.  

 • Uzņēmuma vēsture